Sport

<McLAREN 570S

Extra síla a výkon. Uhlíkové keramické brzdy, agresivní stylingové komponenty, kovaná kola, S-tune aktivní tlumení a interiér zaměřený na řidiče dělá 570S dokonce ještě tvrdším a rychlejším.

Tento McLaren s 3.8litrovým twin-přeplňovaným motorem V8 se skvělým výkonem, neuvěřitelnou odezvou a mimořádnou jemností je perlou řady Sport.

<McLAREN 570GT

Navržený a vyrobený pro řidiče, kteří chtějí automobil používat každý den. GT poskytuje vynikající výkon s větším pohodlím.

Boční otevírání zadních výklopných dveří umožňuje rozšíření zavazadlového prostoru. Panoramatická skleněná střecha zajistí více denního světla v luxusním interiéru. Nový 570GT je perfektně vyvážený vůz se silniční dynamikou a na dlouhé cesty.

<McLAREN 540C

Dokonalý zážitek se sportovním vozem. Zcela zaměřený na řidiče a výkon. 540C Coupé je stejně tak doma na trati i na otevřené silnici. Jeho nízká váha s vysokým poměrem výkonu k hmotnosti přináší zážitek supersportovního vozu, který by zahanbil i mnohem dražší rivaly.

Nejvíce dosažitelný a použitelný vůz McLaren vůbec. Vysoce účinný se svým 540PS (533bhp) V8 motorem. 540C Coupé Vás dostane z nuly na 100 km/h za pouhých 3,5 sekundy.