Právní doložka

Společnost Bychl Automotive s.r.o. vytvořila tyto stránky za účelem informovat své uživatele (zákazníky). Prezentace a obsah těchto stránek (texty, fotografie, ilustrace, ikony, základní údaje, apod.) je výlučným vlastnictvím společnosti Bychl Automotive s.r.o., je chráněn platnými právními předpisy ve prospěch výše uvedených společností. Jakékoli užití či reprodukce obsahu těchto stránek, částečná nebo celková, je bez předchozího písemného souhlasu vlastníka/provozovatele domény, tj. společnosti Bychl Automotive s.r.o. nepřípustná.

Modely a/nebo verze představené na této internetové stránce, stejně tak jako jejich výbavy, opce a doplňky, se mohou lišit. Pokud si přejete jakékoli upřesnění nebo doplňující informace, kontaktujte společnost Bychl Automotive s.r.o.. Informace uvedené na těchto stránkách jsou informace obecného charakteru a nemají žádnou smluvní hodnotu.

Společnost Bychl Automotive s.r.o. si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění měnit ceny a charakteristiky představených modelů bez aktualizace těchto stránek.

Odesláním řádně vyplněného formuláře každý žadatel souhlasí s tím, že jím poskytnuté údaje mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovány společností Bychl Automotive s.r.o. jako správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění k poskytování informací o dalších (připravovaných) akcích a produktech Bychl Automotive s.r.o.. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoli odvolán písemnou formou na sídlo správce.