Sport

<McLAREN 600LT

Další kapitola v dějinné historii McLarenů značených jako "Longtail". Pouze čtvrtý McLaren za dvě desetiletí, který obdržel příponu LT - neboli Longtail. Žije a dýchá vytrvalým duchem svých "Longtailových" předchůdců. Vytvořen se stejným zaměřením. Posunutí výkonu a jízdy na absolutní hranu.

Vytvoření nejvíce vzrušujícího a dokonalého silničního modelu ve sportovní sérii. Jeden z mála hodný ctěné LT přípony. Velmi výrazná a zvláštní estetika vedla vývoj k unikátnímu výstupu výfuku. Karoserie z karbonových vláken inspirovaná závodními vozy produkuje 100 kg přídavné síly společně s pevným zadním křídlem a velkým zadním difuzorem rozšiřujícím siluetu o 74 mm. To zajišťuje podstatně vyšší přítlak. Nižší, tužší odpružení a zvýšená přední stopa vytvářejí agresivní postoj a zlepšují dynamické schopnosti. Dokonce i boční vstupy z uhlíkových vláken byly zvětšeny, aby bylo zajištěno potřebné chlazení nové hnací jednotky se 600 koňmi.

<McLAREN 600LT Spider

Stejně jako každý McLaren, která dříve získal příponu LT, tak i 600LT Spider je agresivně aerodynamický a obscénně lehký. Ve skutečnosti je jeho jedinečný podvozek MonoCell II z karbonových vláken tak lehký a silný, že není potřeba dodatečné vyztužení, které by udrželo neuvěřitelnou úroveň výkonu. Z rodiny vzácných, uctívaných vozů je tady ještě něco vzácnějšího. Spider bez kompromisů. To okamžitě vzbudí nadšení.

Spusťte střechu a můžete si ještě více vychutnat radost z jízdy a okolí.

<McLAREN 570S

Extra síla a výkon. Uhlíkové keramické brzdy, agresivní stylingové komponenty, kovaná kola, S-tune aktivní tlumení a interiér zaměřený na řidiče dělá 570S dokonce ještě tvrdším a rychlejším.

Tento McLaren s 3.8litrovým twin-přeplňovaným motorem V8 se skvělým výkonem, neuvěřitelnou odezvou a mimořádnou jemností je perlou řady Sport.

<McLAREN 570GT

Navržený a vyrobený pro řidiče, kteří chtějí automobil používat každý den. GT poskytuje vynikající výkon s větším pohodlím.

Boční otevírání zadních výklopných dveří umožňuje rozšíření zavazadlového prostoru. Panoramatická skleněná střecha zajistí více denního světla v luxusním interiéru. Nový 570GT je perfektně vyvážený vůz se silniční dynamikou a na dlouhé cesty.

<McLAREN 570S Spider

Stejný výkon jako s 570S Coupé spolejý s ještě větším nadšením z jízdy s volným prostranstvím kolem sebe. Model 570S Spider Vás dostane díky designu, který je stejně úchvatný se zataženou střechou nebo bez ní..

Lehká pevná střecha zajede během pouhých 15 vteřin, a to i při jízdě až 40 km/h. Jedna z mnoha technologií McLarenu, kterou sportovní série sdílí s kolegy ve Formuli 1™, je konstrukce z uhlíkových vláken. Její obrovská tuhost a síla znamená, že - na rozdíl od většiny ostatních kabrioletů - 570S Spider nevyžaduje žádné další úpravy podvozku, a proto udržuje extrémní výkon a dynamickou impozantní dokonalost očekávanou od McLarenu.

<McLAREN 540C

Dokonalý zážitek se sportovním vozem. Zcela zaměřený na řidiče a výkon. 540C Coupé je stejně tak doma na trati i na otevřené silnici. Jeho nízká váha s vysokým poměrem výkonu k hmotnosti přináší zážitek supersportovního vozu, který by zahanbil i mnohem dražší rivaly.

Nejvíce dosažitelný a použitelný vůz McLaren vůbec. Vysoce účinný se svým 540PS (533bhp) V8 motorem. 540C Coupé Vás dostane z nuly na 100 km/h za pouhých 3,5 sekundy.