Super série

<McLAREN 765LT Coupe

Nový McLaren 765LT pokračuje ve vytváření legend. Longtail. Každé auto, které nese toto jméno, bylo jedinečné. Spalující výkon. Neuvěřitelně precizní ovládání.

Radikálně odlehčený a nižší, 765LT využívá inovativní aerodynamiku k vytvoření o 25% většího přítlaku než 720S. Jedná se o dosud nejvýkonnější LT, které maximálně využívá 765 koňských sil. Bude vyrobeno pouze 765 exemplářů.

Pro pár šťastlivců začíná další kapitola ...

<McLAREN 765LT Spider

Navrženo beze strachu pro nebojácné. Longtail modely zosobňují ducha. Naše nejextrémnější, čistě výkonná auta zaměřená na řidiče. S hrdou linií. Nový 765LT Spider je nejnovější v této exkluzivní řadě. Bude vyrobeno pouze 765 kusů.

Nezkrotný výkon. 765 koní a točivý moment 800 Nm. Celý proces stažení a uložení ultralehké střechy trvá pouhých 11 sekund.

Pár šťastlivců zažije nespoutané živly ...

<McLAREN 720S

Design McLarenu 720S byl inspirován velkým bílým žralokem. Představuje eleganci evokující působivou sílu a mimořádné dynamické schopnosti. Tvar McLarenu 720S je dokonalým ztělesněním jednoduchosti.

McLaren 720S je vyjádření vytrvalé snahy posouvat hranice možností. Jakmile se s McLaren 720S svezete, objevíte pravou podobu propojení řidiče s vozem. Je lehčí, výkonnější, rychlejší.

<McLAREN 720S Spider

McLaren 720S Spider je přesně auto pro ty, kteří chtějí ještě více... kteří chtějí mimo konvence a hledají něco mimořádného. McLaren 720S Spider je úžasný supervůz, který se odchyluje od očekávání. Objevte nekompromisní výkon modelu 720S Spider se stahovací střechou - vše v jednom krásně upraveném balení.

Jen 11 sekund.. to je čas, za který jsou cestující zaplaveni světlem a exteriér začne plynule proudit do interiéru díky stažené střeše.

<McLaren Artura