Ultimate série

<McLAREN Senna

Je to nejsledovanější vůz, který jsme kdy postavili, a bude jedním z nejrychlejších McLarenů na tratích bez jakýchkoli kompromisů.

Inspirován jedním z nejlepších jezdců McLarenu, McLaren Senna je naprosto odhodlán umožnit řidiči být tím nejlepším, jakým může být.

<McLAREN P1 TM

Vynikající McLaren P1 TM má jasný cíl: dodat nejlepší možný zážitek z jízdy na silnici a na závodní trati vůbec.

K dosažení tohoto cíle využívá McLaren svoje zkušenosti z motorsportu posledních 50 let, a to zejména v oblasti aerodynamiky a technologie lehkého karbonu. To vše se postará o rychlost na trati a také dává řidiči větší důvěru.

<McLAREN P1 TM GTR

McLaren P1TM GTR tlačí vše až na doraz. Tento model je k dispozici pouze majitelům McLaren P1TM. Výroba tohoto modelu zaměřeného na jízdu na trati začala až po dokončení 375. a posledního silničního vozu.

Vlastnictví vozu McLaren P1TM GTR může zahrnovat účast na akcích pořádaných na světově nejznámějších okruzích s podporou specialistů. K dispozici je také přístup k McLaren závodním simulátorům a školení řidičů od odborníků, kteří pomohli vyvinout a vytrénovat šampiony formule 1TM. Program nabízí zcela nový přístup k technologiím, zdrojům a lidem celého technologického centra McLaren. Každá zkušenost je jedinečná a přizpůsobená specificky pro každého účastníka.