Legacy série

<McLAREN 675LT Spider

McLaren 675LT Spider má vynikající DNA z 675LT Coupé a o ještě větší prožitek z jízdy se postará zatahovací skládaná střecha.

Každá složka, která mohla být optimalizována, optimalizována byla. Pokud lze snížit váhu, tak byla snížena. Přítlak byl zvýšen o 40 %. Smysl pro cit a spojitost, které pocházejí z minimální hmotnosti a podvozku, je navržen pro maximální zpětné vazby.

<McLAREN 675LT

Zažijte adrenalin McLarenu 675LT, toho nejlehčího, nejvíce zaměřeného na řidiče, nejexkluzivnějšího supersportovního vozu sériové výroby, který kdy byl vyroben.

Vyšší výkon, nižší hmotnost, větší přesnost – nic neuniklo naší pozornosti ve snaze o dokonalost jak na silnici, tak na okruhu.

<McLAREN 650S Spider

Objevte vynikající materiály a technologii vozu závodního typu, které jsou kombinovány tak, aby poskytly jedinečnou rovnováhu luxusu a vzrušení ve voze McLaren 650S Spider.

Řídit tento velkoryse vybavený a mimořádně pohodlný McLaren 650S je senzační okamžik. Jako u všech typů silničního McLarenu je jádro 650S z uhlíkových vláken. Tuhý, silný a neuvěřitelně lehký. Uhlíková skořepina poskytuje pevnou základnu pro optimální dynamiku podvozku, ultra citlivé řízení a výjimečný jízdní komfort.

<McLAREN 650S Coupe

Nový McLaren 650S Coupe stanovuje nové standardy, které zajišťují fantastický zážitek z jízdy, a zároveň nabízí velkorysé vybavení s výjimečným pohodlím. Konečně luxusní sportovní vůz.

Stejně jako u jiných sportovních vozů McLaren, také u 650S Coupe je základním prvkem uhlík. Rigidní, robustní a extrémně lehké. Uhlíková skořepina je pevný základ pro optimální dynamiku podvozku, vynikající citlivost a jízdní komfort.

<McLAREN 650S Can-Am Spider – Limitovaná edice

McLaren 650S Can-Am ctí inspirující a obávané Can-Am závodní vozy, které se poprvé objevily na trati v roce 1966.

Tato limitovaná edice je produkována divizí MSO a je omezena na pouhých 50 kusů po celém světě. Speciální edice série Super odráží ducha velkolepých řidičů Can-Am.